• Vyhodnotenie školského roku

• Deň pred vysvedčením sme si  vyhodnotili celý školský rok. všetky súťaže, olympiády, projekty. Ocenili sme akúkoľvek snahu o zapájanie, tvorenie, či reprezentáciu školy. Ďakujeme všetkým našim deťom a pani učiteľkám za ich celoročnú snahu. Všetky naše aktivity nájdete podrobne spracované v Záverečnej správe školy.

• Školský výlet

• Dňa 26. 6. 2023 sme si urobili školský výlet.  Najprv sme zamierili do Múzea jaskyniarstva v Liptovskom Mikuláši.  Múzeum má niekoľko poschodí a je krásne moderne prebudované. Mali sme možnosť veľa vidieť aj zažiť, od 3 D modelov, interaktívnych prvkov, zvukov zveri, vtáctva, melódií, či vyskúšania brlohu medveďa. Prešli sme si nielen jaskyniarstvom, ale aj faunou, flórou, celým prierezom všetkého krásneho slovenského. Na záver sme mohli vyskúšať vyhliadkovú vežu. Všetkým vrelo odporúčame ho navštíviť. Po krátkom rozchode v meste sme sa presunuli do Semenolesu v Liptovskom Hrádku. Spoznávali sme s lesníkmi rôzne druhy semien, exkurziou sme prešli celý proces pestovania stromčekov. Spestrené sme to mali aj pobytom v lesnom domčeku s hrami a interaktívnym výkladom. Unavení, ale plní zážitkov sme sa šťastne vrátili domov, kde sme dostali keksíky z pečivárne Z Liptovského Hrádku.